Wyniki konkursu YOU CAN DO IT

Z przyjemnością ogłaszamy rozstrzygnięcie konkursu YOU CAN DO IT. Oto laureaci:

I miejsce w kategorii ilości polubień na przedszkolnym profilu wygrywa Zofia Nowotarska z grupy Marynarze. Nagranie Zosi nagradzamy jako najlepszy występ wokalno-taneczny!

I miejsce przyznane przez jury wygrywa Wiktor Molski z grupy Piraci. Wystąpienie Wiktora było sportowe, szybkie i męskie:) Wiktor otrzymuje nagrodę za użycie największej ilości czasowników i za najlepszy akcent!

Występy dzieci zrobiły ogromne wrażenie na jury. Dlatego też pragniemy docenić i nagrodzić wszystkich uczestników konkursu:

Julia K. – za najbardziej kreatywny utwór; Julka wykazała się pomysłowością i dużą odwagą wykonując swoją autorską piosenkę;
Krzysiu S. – za najlepszą reżyserię, za świetną dykcję; Krzysiu był też najmłodszym uczestnikiem konkursu, dlatego brawa dla niego są podwójne:)
Wiktoria K. – za najlepszy wokal i zachowanie artystyczne;
Amelka S. – za wspaniałe wykonanie najtrudniejszej piosenki; za najlepszą znajomość języka angielskiego;

Przewidziane zostały atrakcyjne nagrody oraz statuetki za wyjątkowe uczestnictwo, które zostaną wręczone podczas jasełek. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy wszystkich przedszkolaków do dalszego rozwijania talentów i zainteresowań związanych z językiem angielskim.