Jadłospis

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
10.02.2020 Chleb pasterski z masłem (1,7), pasztet, pomidor, ogórek kiszony, herbata miętowa

Płatki kukurydziane z mlekiem (5,6,7,8)

Żurek z ziemniakami (1,9,10), łazanki (1), kompot Kasza manna na mleku z musem owocowym (1,7), herbata
11.02.2020 Pieczywo mieszane z masłem (1,7), kiełbasa krakowska sucha, rzodkiewka, ogórek zielony, herbata owocowa

Jaglanka (7)

Zupa koperkowa (9,10), filet drobiowy (1,3), ziemniaki puree (7), surówka z kapusty pekińskiej, kompot Kisiel, owoce, kawa zbożowa z mlekiem (1,7)
12.02.2020 Chleb graham z masłem (1,7), parówki z szynki, ogórek kiszony, pomidor, herbata pokrzywowa

Ryż na mleku (7)

Zupa pomidorowa (1,7,9,10), potrawka z kurczaka w sosie pietruszkowym (7), ryż,  kompot Ciasto marchewkowe (1,3), kakao (7)
13.02.2020 Chleb orkiszowy z masłem (1,7), jajko gotowane (3), ogórek zielony, papryka, herbata z cytryną

Zupa mleczna z makaronem (1,7)

Zupa jarzynowa (9,10), kluski z mięsem, kapusta czerwona gotowana, kompot Sałatka makaronowa z szynką i ogórkiem (1,7)
14.02.2020 Rogal z miodem (1,7), kakao (7) Krem ziemniaczany z grzankami (9,10), kotleciki rybno-jajeczne z sosem porowym (3,4,7), kasza pęczak (1), surówka z kiszonego ogórka, kompot Jogurt owocowy (7), herbata

 

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
17.02.2020 Chleb razowy z masłem (1,7), twarożek z rzodkiewką (7), herbata owocowa

Musli z mlekiem (1,7,8)

Zupa ogórkowa (7,9,10), placuszki warzywne (1,3), kompot Ryż z pieczonym jabłkiem, herbata
18.02.2020 Pieczywo mieszane z masłem (1,7), polędwica sopocka, rzodkiewka, ogórek zielony, herbata miętowa

Płatki ryżowe z mlekiem (7)

Rosół z lanym ciastem (1,3,9,10), drobiowy gyros, zapiekane talarki ziemniaków, surówka colesław, kompot Chałka z miodem (1,7),  kakao (7)
19.02.2020 Chleb słonecznikowy z masłem (1,7), kiełbaski z cielęciną, ogórek kiszony, papryka, herbata pokrzywowa

Zacierka na mleku (1,3,7)

Zupa solferino (3,7,9,10), jajko sadzone (3), ziemniaki (7), mizeria (7), kompot Kanapki z bułki żytniej z szynką, ogórkiem i jajkiem (1,3,7), kompot
20.02.2020 Pieczywo mieszane z masłem (1,7), jajecznica (3,7), ogórek zielony, pomidor, herbata rumiankowa

Płatki żytnie z mlekiem (1,7)

Zupa kalafiorowa (9,10), pulpety gotowane z sosem pomidorowym, ryż, kapusta biała, kompot Ciasto zebra (1,3,7), kawa zbożowa z mlekiem (1,7)
21.02.2020 Bułka wrocławska (1,7), pasta z tuńczyka, jajka i ogórka (3,4), herbata z cytryną

Płatki orkiszowe z mlekiem (1,7)

Zupa-krem z pora (7,9,10), ryba z pieca z sosem ziołowym (4), kasza bulgur (1), surówka z kiszonej kapusty, kompot Jogurt naturalny z musli (1,7,8), herbata

 

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
24.02.2020 Chleb żytni z masłem (1,7), pasztet, pomidor, ogórek zielony, herbata miętowa

Płatki kukurydziane z mlekiem (5,6,7,8)

Krupnik (1,9,10), naleśniki z dżemem (1,3,7), kompot Budyń czekoladowy (7), herbata
25.02.2020 Pieczywo mieszane z masłem (1,7), szynka konserwowa, rzodkiewka, ogórek kiszony, herbata owocowa

Owsianka (1,7)

Zupa z fasolki szparagowej (7,9,10), udko z kurczaka, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot Galaretka, owoce, kakao (7)
26.02.2020 Chleb pasterski z masłem (1,7), parówki z szynki, pomidor, ogórek zielony, herbata z cytryną

Zupa mleczna z makaronem (1,7)

Barszcz ukraiński (7,9,10), makaron z indykiem i szpinakiem (1), kompot Domowy deser serowo-jagodowy (7), kompot
27.02.2020 Pieczywo mieszane z masłem (1,7), pasta jajeczna (3), ogórek kiszony, rzodkiewka, herbata zielona

Płatki żytnie z mlekiem (1,7)

Zupa grochowa (9,10), gulasz z kaszą (1), buraczki tarte, kompot Gofry (1,3,7), owoce, kawa zbożowa z mlekiem (1,7)
28.02.2020 Bułka żytnia z domową Nutellą (1,7,8), kakao (7) Zupa selerowa z grzankami (1,7,9,10), filet rybny (1,3,4), ziemniaki (7), surówka z kiszonego ogórka, kompot Jogurt naturalny z musem owocowym (7), woda z cytryną

 

O godzinie 10:00 – 10:30 podawane są dzieciom owoce lub świeży sok owocowy, natomiast o godzinie 16:00 dzieci dostają drugi podwieczorek – kanapki.

Lista alergenów:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut)
3. Jaja
4. Ryby
5. Orzeszki ziemne (arachidowe)
6. Soja
7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, włoskie, nerkowca, pekan, brazylijskie, pistacje, makadamia)
9. Seler
10. Gorczyca
© 2019 Niepubliczne Przedszkole Językowe „Wyspa Szkrabów” z oddziałami specjalnymi